Wij zoeken een timmerman / schrijnwerker

29
dec

Vacature

Over ons

Bouwstock Dewulf is een bloeiend familiebedrijf met een rijke geschiedenis in de houtsector. Al meer dan drie generaties streven wij ernaar om kwaliteitsmaterialen te leveren en vakmanschap te combineren met een persoonlijke aanpak. Onze onderneming staat bekend om haar warme en familiaire sfeer, waarin teamleden zich gewaardeerd voelen en deel uitmaken van een hecht team.

Functieomschrijving

Als Timmerman/Schrijnwerker bij Bouwstock Dewulf speel je een cruciale rol in ons team. Je bent verantwoordelijk voor het vervaardigen en installeren van diverse houten constructies, zoals tuinhuizen, carports en andere maatwerkprojecten. Daarnaast werk je samen met collega’s om projecten nauwkeurig en op tijd af te ronden. Jouw vakmanschap draagt bij aan de duurzaamheid en esthetiek van de projecten waar wij trots op zijn.

Verantwoordelijkheden

 • Vervaardigen en installeren van houten constructies volgens specificaties
 • Zelfstandig of in teamverband werken aan diverse projecten
 • Nauwkeurig volgen van technische tekeningen en instructies
 • Onderhouden van gereedschappen en materialen

Profiel

 • Ervaring als timmerman/schrijnwerker is een vereiste
 • Zelfstandig kunnen werken en beslissingen nemen
 • Teamspeler met goede communicatieve vaardigheden
 • Oog voor detail en kwaliteit
 • Flexibel en bereid om nieuwe vaardigheden aan te leren

Aanbod

 • Een uitdagende functie binnen een familiaire werkomgeving
 • Kansen voor persoonlijke en professionele groei
 • Competitief salaris en secundaire arbeidsvoorwaarden
 • Werken met hoogwaardige materialen en gereedschappen
 • Een positieve en ondersteunende bedrijfscultuur

Ben jij de vakman/vakvrouw die wij zoeken? Stuur dan jouw cv en motivatiebrief naar info@bouwstockdewulf.be. Wij kijken uit naar jouw sollicitatie en hopen je binnenkort te verwelkomen in ons team!

Groot assortiment doe-het-zelf artikelen

Heeft u een vraag? Wij helpen u graag verder